Place |
Nom - Prenom |
Club |
Temps |
Categorie |
Place Cat. |
Dossard |
Licence |
401 |
HERVIER Francine |
LE MEE SP. ATHLETISME |
00h46'17 |
V1F |
8 |
409 |
1019915 |
402 |
IUNG Roger |
NL |
00h46'18 |
V3M |
13 |
562 |
|
403 |
CRETAZ Jean-pierre |
AVENIR SAMOREAU |
00h46'19 |
V2M |
47 |
343 |
563732 |
404 |
LACOSTE Michel |
PONTAULT AAC |
00h46'26 |
V2M |
48 |
384 |
888239 |
405 |
FROISSARD Steven |
NL |
00h46'31 |
SEM |
145 |
590 |
|
406 |
RORA Yvan |
LE MEE SP. ATHLETISME |
00h46'33 |
V1M |
153 |
405 |
950120 |
407 |
MARNEAU Pascal |
NL |
00h46'35 |
SEM |
146 |
299 |
|
408 |
AMARI Michel |
NL |
00h46'35 |
V1M |
154 |
133 |
|
409 |
RICHARD Mathieu |
NL |
00h46'39 |
SEM |
147 |
449 |
|
410 |
AYAD Benoit |
C S M TENNIS |
00h46'40 |
CAM |
2 |
431 |
|
411 |
VIGUIER Emmanuel |
NL |
00h46'43 |
SEM |
148 |
151 |
|
412 |
PLAGNES Jerome |
NL |
00h46'44 |
SEM |
149 |
595 |
|
413 |
CALCAGNO Benjamin |
NL |
00h46'44 |
JUM |
7 |
997 |
|
414 |
GARCIA Didier |
SENART COMBS BRIE ATHLET |
00h46'45 |
SEM |
150 |
934 |
406356 |
415 |
ARNAULT Nicolas |
SAPEURS POMPIERS MONTERE |
00h46'46 |
ESM |
14 |
472 |
|
416 |
MERCIER Marius |
COSEG MELUN UFOLEP |
00h46'47 |
V3M |
14 |
260 |
4501122 |
417 |
GUILBERT Michel |
FONTENAY TRESIGNY |
00h46'48 |
V2M |
49 |
464 |
347351 |
418 |
MORIGNY Christian |
CO SAVIGNY-SUR-ORGE |
00h46'50 |
V1M |
155 |
993 |
461333 |
419 |
DUPRE Yveline |
NL |
00h46'53 |
V1F |
9 |
166 |
|
420 |
JANELLE Didier |
SAPEURS POMPIERS MONTERE |
00h46'53 |
V2M |
50 |
484 |
|
421 |
FLAMME Clement |
SAPEURS POMPIERS MONTERE |
00h46'54 |
SEM |
151 |
478 |
|
422 |
GLANCER David |
SAPEURS POMPIERS MONTERE |
00h46'59 |
SEM |
152 |
480 |
|
423 |
CHARVY Karl |
SAPEURS POMPIERS MONTERE |
00h46'59 |
SEM |
153 |
476 |
|
424 |
SAVARY Christine |
FONTENAY TRESIGNY |
00h47'03 |
V1F |
10 |
470 |
315086 |
425 |
GARREAU Viviane |
CO SAVIGNY-SUR-ORGE |
00h47'08 |
V1F |
11 |
967 |
535423 |
426 |
WOLFF Pierre |
CO SAVIGNY-SUR-ORGE |
00h47'09 |
V1M |
156 |
966 |
1000529 |
427 |
MARTIN Valerie |
UST ATHLETISME |
00h47'10 |
SEF |
16 |
953 |
817817 |
428 |
THAMARD Denis |
FC FONTAINE LA GAILLARDE |
00h47'15 |
V1M |
157 |
500 |
|
429 |
HALLEUR Lionel |
NL |
00h47'25 |
V1M |
158 |
328 |
|
430 |
CHIOUKH Tayeb |
ALGERIE |
00h47'30 |
V2M |
51 |
987 |
|
431 |
ROUSSEAU Daniel |
LE MEE SP. ATHLETISME |
00h47'33 |
V2M |
52 |
406 |
134401 |
432 |
TOUSSAINT Philippe |
NL |
00h47'35 |
V2M |
53 |
347 |
|
433 |
SAMPAIO Jose |
NL |
00h47'36 |
V1M |
159 |
430 |
|
434 |
PIRES Isabelle |
NL |
00h47'38 |
SEF |
17 |
503 |
|
435 |
PIRES Jose |
NL |
00h47'38 |
V1M |
160 |
504 |
|
436 |
KERINGER Didier |
NL |
00h47'40 |
SEM |
154 |
316 |
|
437 |
BONNIOL Gilles |
NL |
00h47'43 |
SEM |
155 |
391 |
|
438 |
SLEZACK Jean-pierre |
UA SENS* |
00h47'45 |
V3M |
15 |
308 |
480828 |
439 |
CHABOZY Philippe |
NL |
00h47'45 |
V1M |
161 |
906 |
|
440 |
DUPRE Claudine |
NL |
00h47'47 |
V2F |
2 |
140 |
|
441 |
TOBACZINSKI Thierry |
NL |
00h47'47 |
SEM |
156 |
249 |
|
442 |
BADOUREAUX Mathieu |
SAPEURS POMPIERS MONTERE |
00h47'49 |
SEM |
157 |
473 |
|
443 |
BOUREZ Christine |
STADE NOGENT-SUR-OISE AC |
00h47'49 |
V1F |
12 |
177 |
210676 |
444 |
DU BERNARD Xavier |
NL |
00h47'50 |
SEM |
158 |
935 |
|
445 |
ODOT Philippe |
NL |
00h47'51 |
SEM |
159 |
126 |
|
446 |
NOVALI Michel |
PASS RUNNING FFA |
00h47'51 |
V1M |
162 |
555 |
T222193 |
447 |
DECOURT Christian |
NL |
00h47'52 |
V2M |
54 |
581 |
|
448 |
ZANINI Mario |
NL |
00h47'53 |
V1M |
163 |
117 |
|
449 |
LEROY Aline |
COV FSGT |
00h47'53 |
V1F |
13 |
145 |
392729 |
450 |
COGNOT Patrick |
LE MEE SP. ATHLETISME |
00h48'01 |
V2M |
55 |
396 |
195753 |
451 |
GUILLORY Nathalie |
NL |
00h48'04 |
SEF |
18 |
173 |
|
452 |
FETON Franck |
NL |
00h48'07 |
SEM |
160 |
315 |
|
453 |
MAGNEAU J-noel |
NL |
00h48'14 |
V2M |
56 |
570 |
|
454 |
CRETAZ Chloe |
AVENIR SAMOREAU |
00h48'15 |
JUF |
2 |
340 |
230300 |
455 |
MAUSSE Sebastien |
SAPEURS POMPIERS MONTERE |
00h48'23 |
SEM |
161 |
486 |
|
456 |
BLANCHARD Fabien |
SAPEURS POMPIERS MONTERE |
00h48'30 |
ESM |
15 |
475 |
|
457 |
GRUSZCZINSKI Eric |
NL |
00h48'33 |
V1M |
164 |
556 |
|
458 |
TURQUIN Sebastien |
NL |
00h48'34 |
SEM |
162 |
522 |
|
459 |
MARCINISZYN Laurent |
US CHAMPAGNE-SUR-SEINE |
00h48'35 |
SEM |
163 |
523 |
1022730 |
460 |
LERAY J-michel |
NL |
00h48'35 |
V1M |
165 |
945 |
|
461 |
LAURENS Christian |
NL |
00h48'36 |
V1M |
166 |
962 |
|
462 |
CABREIRA Albina |
NL |
00h48'37 |
SEF |
19 |
168 |
|
463 |
BOUCHERY Frank |
NL |
00h48'40 |
SEM |
164 |
932 |
|
464 |
SYKULA Denis |
NL |
00h48'41 |
V1M |
167 |
105 |
|
465 |
BEAUDIC Thierry |
VAUX LE PENIL ATHLETISME |
00h48'42 |
V1M |
168 |
369 |
568398 |
466 |
LAUTRU Fabrice |
NL |
00h48'45 |
SEM |
165 |
510 |
|
467 |
GEORGES Dominique |
LE MEE SP. ATHLETISME |
00h48'46 |
V2M |
57 |
410 |
|
468 |
LEHMANN Florence |
LE MEE SP. ATHLETISME |
00h48'51 |
V1F |
14 |
402 |
468880 |
469 |
BOTHIER Jack |
NL |
00h48'53 |
V1M |
169 |
320 |
|
470 |
PESALOVO Kevin |
NL |
00h48'56 |
JUM |
8 |
313 |
|
471 |
GUEBRID Djamel |
NL |
00h49'00 |
V1M |
170 |
172 |
|
472 |
MULLER Jennifer |
MORMANT A |
00h49'00 |
SEF |
20 |
944 |
696005 |
473 |
LARIGAUDERIE Guy |
ELAN CHEVILLY-LARUE |
00h49'02 |
V4M |
1 |
142 |
916550 |
474 |
PEYROT Christophe |
NL |
00h49'06 |
SEM |
166 |
445 |
|
475 |
ZAIDI Nordine |
NL |
00h49'09 |
V1M |
171 |
984 |
|
476 |
RAGUIN Marcel |
NL |
00h49'09 |
V3M |
16 |
176 |
|
477 |
GAUDILLAT Christophe |
PASS RUNNING FFA |
00h49'11 |
SEM |
167 |
111 |
T226667 |
478 |
LEBRETON J-marc |
NL |
00h49'15 |
V1M |
172 |
499 |
|
479 |
TROUILLAT Michel |
JOGGING MELUN VAL-DE-SEI |
00h49'16 |
SEM |
168 |
591 |
804772 |
480 |
CAGNIET Pierre |
COSEG MELUN UFOLEP |
00h49'17 |
V3M |
17 |
540 |
UFOLEP |
481 |
CORDIER Alain |
VAUX LE PENIL ATHLETISME |
00h49'18 |
V1M |
173 |
361 |
545534 |
482 |
HERLEM Julie |
NL |
00h49'20 |
SEF |
21 |
292 |
|
483 |
TRENIER Sophie |
VAUX LE PENIL ATHLETISME |
00h49'21 |
JUF |
3 |
360 |
470014 |
484 |
QUATRAIN Aurelie |
VAUX LE PENIL ATHLETISME |
00h49'21 |
SEF |
22 |
357 |
762774 |
485 |
LANIESSE Sylvie |
CS PROVINS ATHLETISME |
00h49'30 |
V1F |
15 |
417 |
687774 |
486 |
SAINT MARTIN Gr?gory |
GENDARMERIE DE MAROLLES |
00h49'31 |
SEM |
169 |
443 |
|
487 |
LEVERONE Corinne |
PONTAULT AAC |
00h49'33 |
V1F |
16 |
566 |
1000651 |
488 |
MOLLARD J-philippe |
PONTAULT AAC |
00h49'34 |
V1M |
174 |
377 |
500655 |
489 |
JOACHIM Yves |
NL |
00h49'38 |
V2M |
58 |
511 |
|
490 |
BATARD Christian |
NL |
00h49'40 |
V2M |
59 |
587 |
|
491 |
CANO J-pierre |
NL |
00h49'41 |
V1M |
175 |
583 |
|
492 |
DIREZ Francois |
COSEG MELUN UFOLEP |
00h49'45 |
V2M |
60 |
549 |
UFOLEP |
493 |
DUBOIS Christian |
GENDARMERIE DE MAROLLES |
00h49'45 |
SEM |
170 |
442 |
|
494 |
CANDY Laure |
NL |
00h49'48 |
SEF |
23 |
963 |
|
495 |
FOSCOLO Bernadette |
SC DRAVEIL |
00h49'51 |
V1F |
17 |
259 |
624978 |
496 |
PIONNIER J-jacques |
NL |
00h50'00 |
V2M |
61 |
174 |
|
497 |
FIXARI Sabine |
AVENIR SAMOREAU |
00h50'03 |
SEF |
24 |
342 |
596835 |
498 |
LEFEVRE Sylvie |
CS MONTEREAU |
00h50'06 |
V1F |
18 |
97 |
705160 |
499 |
MAQUAT Philippe |
PASS RUNNING FFA |
00h50'07 |
V2M |
62 |
35 |
T225019 |
500 |
GOUYON Bernard |
NL |
00h50'08 |
V2M |
63 |
327 |
|
|